- PHILIPS

Цена
€40 32 / 78 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Daily Collection HD2517 - Toaster - 2 slice - 2 Slots - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Toaster |
| Slices Qty | 2 |
| Features | Lift function |
| Toasters | |
| Slots Qty | 2 |
| Browning Levels Qty | 8 |
| Slide Out Crumb Tray | Yes |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Reheat Function | Yes |
| Defrost Function | Yes |
| Cancel Option | Yes |
| Miscellaneous | |
| Material | Plastic |
| Colour | Black |
| Included Accessories | Bun warmer Dust cover |
| Power | |
| Power Consumption | 830 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Auto Shut Off | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Toaster |
| Slices Qty | 2 |
| Slots Qty | 2 |
| Browning Levels Qty | 8 |
| Slide Out Crumb Tray | Yes |
| Reheat Function | Yes |
| Defrost Function | Yes |
| Cancel Option | Yes |
| Material | Plastic |
| Colour | Black |
| Included Accessories | Bun warmer Dust cover |
| Power Consumption | 830 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Auto Shut Off | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Warranty | 2 years |
| Features | Lift function |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (L) | 0.9 L |
| Мощност (W) | 830 W |
| Брой програми (count) | 8 |
| Готвене под налягане | Не |
| Материал на вътрешната купа | Неръждаема стомана |
| Отложен старт | Не |
| Функция за поддържане на топлина | Не |
| Дисплей | Няма |
| Air Fryer функция | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Тостер Viva Collection HD2517/90 8 настройки Auto off черен
Насладете се на идеално препечени филийки всяка сутрин с тостера Philips Viva Collection. С 8 степени на изпичане и функция за автоматично изключване получавате перфектни резултати и спокойствие.
Ключови Предимства
- 8 степени на изпичане — Изберете от светъл до тъмен тост според вашия вкус.
- Автоматично изключване — Тостерът се изключва автоматично, за да предотврати прегаряне и да пести енергия.
- Бутон за отмяна — Спрете цикъла на изпичане по всяко време.
- Повдигане и преглед — Проверете тоста, без да прекъсвате цикъла.
- Функция за претопляне — Затоплете студен тост лесно.
- Функция за размразяване — Препечете замразен хляб директно от фризера.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 830 W |
| Брой програми | 8 |
| Цвят | Черен |
| Автоматично изключване | Да |
| Бутон за отмяна | Да |
| Функция за претопляне | Да |
| Функция за размразяване | Да |
| Повдигане и преглед | Да |
Какво има в кутията
- Philips Тостер Viva Collection HD2517/90
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





